Дослідження показали, що для дитини немає нічого кращого, ніж прочитання оповідань від їхніх батьків. На жаль, не у всіх є така можливість: робота допізна і відрядження часто вибивають зі звичного плину життя.

Google представляє нову функцію для свого Асистента, яка була розроблена, щоб допомогти батькам і дітям проводити більше часу за читанням книг. Додаток називається My Storytime, і він буде працювати спільно з розумною колонкою від Google.

My Storytime дозволяє батькам, які не мають можливості проводити кожну ніч вдома, записувати своїм дітям розповіді, а потім завантажувати ці аудіофайли на хмарний сервер. Після цього ви можете вибрати, хто може прослухати ці записи. Файли будуть доступні через розумну колонку і можуть бути викликані пропозицією “Привіт, Google, включи My Storytime”.

Щоб почати використання функцією, потрібно зайти на веб-сайт My Storytime і увійти в систему під обліковим записом Google. Дотримуйтесь підказок для створення коротких записів, після ви зможете створити добірку з історій, яка зможе сформувати глави книги. Google стверджує, що файли надійно зберігаються в хмарі, і тільки ви і ті користувачі, з ким ви вирішите поділитися ними, зможуть отримати доступ до розповідей.

Додаток націлений на використання сім’ями військовослужбовців, старші члени яких можуть надовго бути відсутніми вдома. При цьому My Storytime може бути використано, наприклад, бабусями і дідусями, що живуть далеко від онуків, батьками, що працюють в нічну зміну і тими, хто багато подорожує по роботі. На даний момент функція розрахована на американський ринок, але незабаром ми можемо сподіватися на презентацію My Storytime для решти світу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут