16 листопада Apple видалила розділ “Рейтинги та огляди” з усіх сторінок продуктів на сайтах магазинів Apple Store в США, Австралії та Великобританії. В даний час незрозуміло, що підштовхнуло компанію до цього рішення. Немає розуміння, коли вона поверне можливість покупцям знайомитися з думкою і враженням власників техніки про придбані продукти, а ті, хто купив техніку Apple зможуть залишати свої нові відгуки.

Передбачається, що Apple навмисно видалила відгуки і сталося це через два дні після анонсу 16-дюймового MacBook Pro. Можливо, це лише збіг і ніяк не взаємопов’язано між собою. На даний момент концерн з Купертіно ніяк не коментує подію.

Ресурс The Verge акцентує увагу на тому, що продукти Apple нерідко отримують негативні і не самі утішні відгуки від користувачів на сторінках інтернет-магазинів. Наприклад, адаптер компанії Lighthing-3,5 мм роз’єм для навушників зібрав понад 700 різних відгуків. А рейтинг продукту був 1 зірка з 5. Відтепер потенційні покупці не можуть ознайомитися з думкою інших що чекати від пристрою, якими перевагами і недоліками він володіє.

Це дивний хід Apple. Вона не раз відзначала, що є прозорою компанією і їй важливий зворотний зв’язок зі споживачами. На адресу продуктів компанії звучало чимало критики, але Apple не практикувала видалення негативних відгуків. Чому вона все ж пішла на те, щоб видалити всі відгуки, невідомо. Чекаємо коментар від компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут