Нагадаємо, що кілька днів тому ми отримали деяку інформацію про розміри дисплея, мережі (4G або 5G) і колірних варіантах серії Samsung Galaxy S11. Тепер є декілька нових рендерів для цих смартфонів. Хоча до офіційного появи цього пристрою ще далеко, у нас вже є чутки і припущення. Для початку, ні одна з цих моделей не буде використовувати плоский дисплей.

Згідно з останньою інформацією, серія Samsung Galaxy S11 матиме великі зміни в порівнянні з попереднім поколінням. Нова машина прийме дизайн «екрану водоспаду», який став популярним. Це також покращує бічну кривизну, що дає краще візуальне занурення і співвідношення відображення. Крім того, це також робить пристрій зручним для зберігання. Крім того, рендеринг показує, що попереду отвір для селф-камери набагато менше.

Серія Samsung Galaxy S11 буде доступна в трьох версіях – Galaxy S11, Galaxy 11 Plus і Galaxy S11e. Він як і раніше буде мати дисплей Super AMOLED (або SAMOLED), сертифікацію HDR10 + і динамічну підтримку. Для процесора це будуть нові процесори Exynos 9830 SoC і Qualcomm Snapdragon 865. Крім того, нова серія буде мати версії 4G і 5G, але Galaxy S11e може підтримувати тільки мережу 4G.

Розробники XDA знайшли «108MP» в OneUI. Це вказує на те, що Samsung розробляє смартфон з 108-мегапіксельною камерою. Згідно з чутками, Samsung, ймовірно, буде використовувати 108MP в серії Galaxy S11. Тим не менш, є також повідомлення, що він додасть спектрометр, який може сказати вам температуру і вміст цукру в їжі. Передня камера може бути сенсором на 10MP. Повідомляється, що нова серія Samsung Galaxy S11 буде офіційно представлена ​​на виставці MWC в лютому наступного року. Згідно звичайній практиці, смартфон зараз у виробництві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут