Незважаючи на те, що Apple істотно відстає від конкурентів в області 5G, відомі аналітики стверджують, що це не завадить їй домінувати на цьому ринку вже в наступному році.

Так, Strategy Analytics стверджує, що нові смартфони iPhone, які будуть випущені у вересні наступного року, переплюнуть з продажу всі інші моделі від відомих учасників ринку, що увійшли в гру вже у цьому році.

За словами Кена Хайерса (Ken Hyers), директора Strategy Analytics, Apple зможе перевершити Samsung і Huawei, лідерів зароджується ринку 5G: «Це здається нелогічним… Але з випуском трьох нових моделей iPhone з підтримкою 5G в наступному році Apple потрібно лише забезпечити стабільні поставки, щоб очолити ринок».

Віллі-Петтері Уконахо (Ville-Petteri Ukonaho), заступник директора Strategy Analytics, додав: «В даний час Samsung є безперечним лідером на ринку смартфонів 5G. Однак у наступному році Huawei і Apple будуть домінувати на найбільших ринках 5G в Китаї і в Сполучених Штатах».

Втім, незважаючи на те, що Apple зможе обійти конкурентів по доходу на ринку 5G в наступному році, Strategy Analytics вважає, що в кінцевому рахунку Samsung стане лідером завдяки своєї домінуючої позиції на ринку смартфонів і більш широкого цінового діапазону. Справи Huawei йтимуть не так добре через американські санкції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут