Китайський оператор мобільного зв’язку China Mobile опублікував щорічний “звіт про якість інтелектуального обладнання”. В цьому звіті, зокрема, були визначені кращі смартфони року. За багатьма параметрами спостерігалося тотальне домінування представників лінійки Huawei Mate 30.

Huawei Mate 30 Pro 5G отримав нагороду як кращий мобільний телефон з підтримкою 5G. Лінійку Huawei Mate 30 також назвали найкращою при роботі в мережах 3G і 4G. Huawei Mate 30 Pro отримав п’ятизірковий оцінку за якість відео і найвищий бал за можливості редагування. Крім того, пристрій також заробив 5 зірок за свої ігрові можливості.

China Mobile пов’язує успіх серії Mate 30 з однокристальних системою Huawei Kirin 990, поліпшеною конфігурацією антен для стабільного з’єднання, зниженим енергоспоживанням і хорошим розсіюванням тепла.

В ігровому плані Huawei Mate 30 Pro 5G показав себе краще, ніж Nubia Red Magic 3S, який позиціонується як ігровий смартфон. Крім того, Huawei Mate 30 Pro 5G виявився краще iPhone 11 Pro Max, Oppo Reno Ace і інших конкурентів.

Нарешті, Huawei Mate 30 Pro отримав п’ятизірковий рейтинг серед смартфонів вартістю понад 430 доларів (10,4 тис грн). Суддя China Mobile Conference заявили, що в даний момент цей кращий смартфон на ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут