Останнім часом компанія Xiaomi поводиться дуже дивно, хоча і практично. За кілька місяців компанія випустила понад 8 пристроїв в одному модельному ряду з майже однаковими характеристиками і дизайном. Одним з таких став доопрацьований варіант звичайного Redmi Note 8.

Redmi представили світу версію T, головною відмінністю якої є наявність чіпа NFC. Безумовно це саме те, чого чекали всі користувачі. В бюджетний смартфон NFC і ось через 2 роки прохань і докорів ми отримали своє)! Гаджет не відрізняє від звичайної 8. Компанія подумала, ну навіщо міняти дизайн, якщо всім і так подобається. Вони навіть не стали запарюватися над новим градієнтом, всі залишили як є.

В смартфон дисплей IPS на 6,3 дюйма. Все той же бюджетненький Snapdragon 665, хоча могли ж підігнати щось свіжіше, ну правда адже. Модифікації пристрою на 4/6 Гб ОЗУ і 64/128 ОЗУ. Акумулятор залишився такою ж – 4000 мА*г. На тильній стороні модуль з 4х камер – 48 Мп + 8 Мп + 2 Мп + 2 Мп, а селфі-камера на 13 Мп. Є USB Type C, швидка зарядка на 18 Вт і 3.5 мм джек.

Але ціна гаджета помітно підросла в порівнянні зі звичайним Redmi Note 8. Ціна на мінімальну комплектацію з NFC становить $215 (5,3 тис грн). А телефон поки ще не дістався офіційно до наших країн. Чесно кажучи, це дуже дивно, що лише за додавання чіпа ціна зросла мало не в половину). Звичайно вона швидко впаде, проте це викликає непорозуміння. Чи роблять вони ці чіпи із золота? Питання залишається відкритим.

Зараз брати апарат точно немає сенсу, якщо вам потрібен смарфона з NFC є більш дешеві і цікаві варіанти. Але як тільки ціна впаде до осудної, в межу 140 -150 доларів, це буде відмінним варіантом, можливо є сенс трохи почекати).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут