Південнокорейський виробник Samsung в даний момент активно працює над серією смартфонів Samsung Galaxy S11, причому це не є секретом для кого-небудь.

Раніше з’являлася інформація про те, що в лінійці буде як мінімум п’ять моделей. Обізнаний інсайдер @evleaks стверджує, що ця серія буде включати моделі з екранами діагоналлю 6,2, 6,4, 6,7 і 6,9 дюйма.

Моделі з екранами діагональ 6,2, 6,4 дюйма і 6,7 дюйма будуть доступні у версіях з модемами 4G і 5G. Старша модель з екраном діагоналлю 6,9 дюйма буде оснащена тільки модемом 5G. Жодна з цих моделей не буде оснащена плоскими дисплеями.

Раніше розробники XDA знайшли згадку того, що в наступному смартфоні Samsung буде використовуватися камера роздільною здатністю 108 Мп, як і Xiaomi Mi Note 10. Йдеться про флагманський смартфон, який буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 865 виробництва Qualcomm.

Крім того, інсайдер @evleaks стверджує, що всі п’ять моделей будуть оснащені вигнутими дисплеями. Тобто навіть молодша модель не отримає плоский екран. Що стосується фронтальної камери, то нова серія повинна продовжувати використовувати врізану в екран конструкцію.

Інсайдер підтверджує, що лінійка Samsung Galaxy S11 стане першою на ринку, яка буде використовувати однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 865.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут