Польська компанія CD Projekt Red оголосила про випуск легендарної карткової гри зі світу «Відьмака» для мобільних пристроїв.

На даний момент мобільний «Гвинт» доступний тільки для iOS. Його можна безкоштовно завантажити з App Store, але варто пам’ятати про наявність вбудованих покупок. На честь прем’єри для гравців, що зайшли в гру на мобільному пристрої до 6 листопада 01:59 за московським часом отримають вітальний набір, в який входять покращена преміальна бочка з 5 анімованими картами з усієї колекції «Гвинт» і уламок дзеркала для входу в режим «Арена».

Як обіцяють розробники, «Гвинт» для iPhone і iPad зберіг всі функції версії для ПК і обзавівся спеціальним адаптованим інтерфейсом для сенсорних екранів. Весь прогрес і всі покупки, зроблені на версії для ПК, можуть бути перенесені на мобільний пристрій через обліковий запис GOG. Можна грати на мобільному пристрої проти інших гравців на ПК або консолях.

Також в «Гвинт» можна зіграти на ПК, PlayStation 4 і Xbox One. Вихід версії для мобільних пристроїв на Android запланований на перший квартал 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут