Компанія Samsung недавно запустила програму бета-тестування фірмово оболонки One UI 2.0 на основі свіжої операційної системи Android 10 для користувачів смартфонів серії Galaxy S10 в декількох регіонах. У багатьох з них тестова версія прошивки призвела до великої проблеми.

Фактично, користувачі втратили доступ до інформації на смартфоні, оскільки не можуть розблокувати його. Пристрій відмовляється приймати пароль, PIN або графічний ключ. Проблема виникає після перезавантаження смартфона.

Ті користувачі, що встановили функцію віддаленого розблокування можуть використовувати сервіс Samsung Find My Mobile для видалення всіх біометричних і інших даних для розблокування екрана. Але після цього доведеться залишити смартфон беззахисним – будь-який пароль тощо буде відкидатися системою як неправильний.

До того ж, не у всіх активована функція віддаленого розблокування. Для таких користувачів єдиним рішенням є повернення до заводських налаштувань і подальший відкат на Android 9 Pie за допомогою сервісу Samsung Smart Switch, що призведе до втрати всіх даних на пристрої.

Чи спостерігається подібна проблема в бета-версії для смартфонів серії Samsung Galaxy Note10 поки невідомо. Представники Samsung на даний момент ще не прокоментували ситуацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут