Головною перевагою iPhone 11 iPhone XR, про який мріяли більше всього, була зовсім не додаткова камера і не потужний блок живлення в комплекті, а більш доступна ціна. У це було складно повірити, але ж часто наші бажання мають мало спільного з раціональністю, чи не так? Тим не менш, в Купертіно ніби знали про те, що потрібно користувачам і таки зробили iPhone 11 ще дешевше, незважаючи на те що апаратне наповнення смартфона виявилося куди більш просунутим, ніж у iPhone XR. А ось вам і результат.

За даними аналітиків Rosenblatt Securities, iPhone 11 користується настільки великим попитом, що Apple довелося збільшити обсяги його виробництва більш ніж на 1,5 мільйона одиниць. Мабуть, позначилося поєднання ціни і можливостей смартфона, які зросли щодо iPhone XR. Незважаючи на те що у торішньої моделі не було проблем ні автономністю, ні з роботою, ні з якістю фотозйомки, iPhone 11 опинився у всьому краще за неї – від часу роботи без підзарядки до якості фотографій.

А ось виробництво iPhone 11 Pro Max, на думку аналітиків, Apple навпаки доведеться скоротити. Високий попит, який продемонстрував апарат на старті продажів, в кінцевому підсумку просів до таких меж, що компанії довелося урізати обсяги його випуску приблизно на 1 мільйон примірників. З огляду на наближається пору новорічних свят, в період яких iPhone традиційно виявляються найпопулярнішим подарунком, це досить дивно. Але, швидше за все, в Купертіно оцінили попит на смартфон і зрозуміли, що, якщо продовжать випускати його колишніми темпами, ризикують заповнити ними весь склади, так і не розпродавши.

Ну, це і зрозуміло, адже на сьогодні iPhone 11 перевершує iPhone 11 Pro Max за популярністю більш ніж в два рази. Якщо частка молодшої моделі становить приблизно 9% від загального обсягу продажів в США, то старшої – всього 4%. В інших країнах спостерігається приблизно схожа ситуація. Споживачі дуже активно скуповують iPhone 11, причому звертаючи увагу в основному на нові кольори – зелений і фіолетовий. Тут позначається чинник новизни, який укупі з відносно невисокою ціною забезпечує Apple непогані продажі новинки з перспективою подальшого зростання.

Втім, минулорічні смартфони як і раніше користуються популярністю. Однак очевидним фаворитом публіки виявився iPhone XR. Незважаючи на те, що Apple перестала продавати його в Apple Store, апарат все ще присутній в роздробі партнерів компанії, де він доступний за ціною 599 доларів, що на 150 доларів дешевше, ніж на старті продажів. Таке зниження ціни є для Apple нетиповим, адже зазвичай в Купертіно роблять знижку не більш ніж у 100 доларів на торішні моделі смартфонів. Але поява iPhone 11, оціненого в 699 доларів, не подзвонила компанії вчинити інакше. Зрештою, тоді різниця між старим і новим смартфонами склала б всього 50 доларів.

iPhone XR на сьогодні є найбільш продаваним смартфоном з часткою 36%, і його є за що любити. Одиночна камера і невисока роздільна здатність дисплея, які спочатку багато сприйняли як недоліки моделі, зіграли йому на руку. Через відсутність телефото-об’єктива iPhone XR змушений всі знімки робити на ширококутну камеру з кращими показниками світлосили. В результаті всі фотографії виходять більш світлими, перевершуючи за якістю навіть роботу iPhone XS. Ну, а невеликий за мірками 2019 року дозвіл екрану дозволяє смартфону дуже дбайливо витрачати ресурс акумулятора і жити від однієї зарядки два дні під навантаженням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут