Для прискорення роботи комп’ютера потрібно видалити зайві програми і змінити параметри запуску системи. Про це повідомляється в матеріалі на сайті видання Business Insider.

За словами авторів, часто комп’ютери під управлінням Windows гальмують через велику кількість непотрібних додатків і неправильні налаштування. В першу чергу фахівці рекомендували скоротити список програм, які відкриваються разом із запуском системи. Для цього потрібно відкрити «Диспетчер завдань» і зупинити автозагрузку деяких додатків у відповідному розділі. Далі автори порадили видалити всі програми, які користувач запускає час від часу, і провести повноцінне сканування ПК на предмет знаходження вірусів.

Велике значення має візуальне оформлення системи. У зв’язку з цим журналісти рекомендували зайти в розширені налаштування Windows і відключити більшу частину спецефектів. Також для прискорення комп’ютера радять відключити ефект прозорості вікон, даний параметр знаходиться в розділі “Персоналізація” основних налаштувань системи. Одним з правил збільшення продуктивності ПК назвали звичку регулярно оновлювати комп’ютер до актуальних версій Windows, які містять в собі виправлення помилок.

Журналісти відзначили, що за замовчуванням багато комп’ютерів знаходяться в режимі збалансованої роботи – це необхідно для збереження заряду акумулятора пристрою. Якщо даний параметр неактуальний, його можна відключити в розділі «Параметри електроживлення» налаштувань Windows, вибравши пункт «Висока продуктивність».

На закінчення автори рекомендували зробити апгрейд комп’ютера. В першу чергу журналісти порадили розширити обсяг оперативної пам’яті і встановити SSD-накопичувач замість менш швидкого жорсткого диска.

На початку листопада фахівці Business Insider розповіли, як прискорити роботу комп’ютера. Зокрема, експерти видання відзначили, що пристрої можуть гальмувати через браузери, на яких відкрита велика кількість вкладок, і наявність вірусів. Також журналісти рекомендували якомога частіше перезавантажувати комп’ютер, а не залишати його в сплячому режимі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут