Відомий дизайнер і джерело безлічі витоків Веніамін Гескін поділився новими чутками про смартфони, які Apple планує випустити в 2020 році. Судячи з усього, ці пристрої очікують значні зміни, причому компанія навіть ще не визначилася остаточно, якими вони будуть.

Гескін з’ясував, що керівництво та інженери Apple думають про те, щоб відмовитися від фірмового вирізу у верхній частині екрану і вмонтувати всі необхідні сенсори в верхню межу рамки.

Дизайнер схематично зобразив, як буде виглядати iPhone 2020 року випуску з таким дизайном. У смартфона збережеться відносно товста рамка, а у верхній частині пристрою крім мікрофона, динаміка і фронтальної камери будуть розміщені датчики освітленості і наближення, а також точковий проектор і сенсор інфрачервоної камери. Як і раніше, для розблокування смартфона буде використовуватися система сканування осіб Face ID.

iPhone 12

Смартфони Apple наступного покоління отримають такий дизайн в тому випадку, якщо компанії вдасться створити досить мініатюрні сенсори, які за своїми параметрами будуть не поступатися тим, що використовуються в існуючих пристроях. Якщо інженери не впораються з цим завданням, виріз у верхній частині екрану залишиться, але стане набагато мініатюрнішим. Очевидно, що компанія намагається добитися балансу між якістю сенсорів (які багато в чому залежать від розміру) і площею, на яких вони розміщуються (саме вона визначає розмір вирізу в матриці екрана).

Гескін наводить й інші чутки щодо майбутніх новинок Apple. Наприклад, йому відомо, що компанія збирається використовувати новий матеріал з боків корпусу. В існуючих моделях в прорізі вставлені пластикові смужки, крізь які антени приймають і випромінюють сигнал, а в смартфонах наступного покоління буде застосовуватися скло, кераміка або сапфір. Це дозволить зробити корпус більш міцним, цільним і красивим.

Ширина вирізів для антен буде збільшена. Це необхідно для забезпечення підтримки технології mmWave, яка може використовуватися в мережах зв’язку п’ятого покоління. Це також означає те, що в 2020 році в айфонах вперше може з’явитися 5G-модем.

iPhone 12

Гескін також стверджує, що Apple планує відмовитися від порту Lightning, але не шукає йому заміну серед провідних інтерфейсів, на кшталт USB Type-C. Замість цього компанія робить ставку на бездротову зарядку і бездротову передачу даних. Компанія тестує впровадження технології UWB, яка дозволяє передавати інформацію зі швидкістю 500 Мбіт/с на відстані до 3 метрів і зі швидкістю 100 Мбіт/с на відстані до 10 метрів. Чіп, що підтримує UWB, встановлений в iPhone 11, 11 Pro і 11 Max, але не використовується. Не виключено, що Apple зможе активувати його в подальшому після того, як ця технологія буде вдосконалена.

Apple традиційно представляє нові смартфони в вересні, але іноді робить виключення і випускає проміжні моделі протягом року. Описані Веніаміном Гескіним зміни можуть з’явитися в айфонах приблизно через рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут