Китайського технологічного гіганта компанію Xiaomi спіймали на порушенні авторських прав. На даний момент залишається незрозумілим, було використання створеного Techgarage рендеру смартфона Huawei Mate 30 Pro свідомим або це сталося через «накладку».

У вересні поточного року в ході прес-конференції компанія Xiaomi представляла ряд власних новинок, демонструючи зображення на встановленому на сцені великому екрані. Нещодавно інсайдер Ben Geskin вTwitter-акаунті опублікував фото, зроблене на заході, в підписі констатувавши, що виробник використовував для подання смартфона Mi 9 Pro 5G створений ним і фахівцями Techgarage рендер Huawei Mate 30 Pro, тим самим порушивши авторські права.

Зауважимо, що на просторах відеохостингу YouTube раніше можна було знайти повне відео прес-конференції Xiaomi, але після заяви інсайдера і Techgarage про виявлене порушення ролик видали з майданчика. Деякі відзначають, неофіційний рендер виконаний настільки вдало, що маркетологи взяли його за реальне рекламне зображення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут