Сьогодні є багато смартфонів, що оснащені камерами з високою роздільною здатністю, але зазвичай мова йде лише про основний сенсор в складі модуля, пише ITsider.

Та сьогодні в мережі були опубліковані перші зображення і ключові характеристики неанонсованого гаджета, який, за чутками, буде оснащений відразу двома 48-мегапіксельними датчиками. При цьому він буде мати можливість зйомки 3D-зображень

За даними джерел мережі, першим виробником, який випустить камерофон з двома сенсорами високого дозволу, стане Elephone. Інсайдери повідомляють, що новинка отримає 6,5-дюймовий стереоскопічний дисплей з роздільною здатністю Full HD+ і отвором для селф-камери, який буде відображати тривимірну картинку без використання спеціальних окулярів.

Подвійний модуль основної камери гаджета також зможе знімати 3D-зображення. Судячи з опублікованих рендерів, смартфон оснастять сканером відбитків пальців на задній кришці, портом USB Type-C і скляною задньою кришкою з градієнтною заливкою. Докладні специфікації, комерційна назва, дата виходу і ціна пристрою виробником не оголошені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут