Оновлення операційної системи iOS «зламало» певну кількість смартфонів лінійки iPhone. Замість видалення помилок попередніх версій поліпшення ОС принесло нові баги, відзначають експерти.

Мова йде про операційну систему iOS 13.1.2. Після модернізації мобільної версії власники девайсів «яблучної» корпорації почали скаржитися на постійне переривання голосових викликів. Після натискання відповідної кнопки через хвилину розмова скидається. При повторному дзвінку повторюється те ж саме, причому це відбувається в автоматичному режимі, незалежно від дій користувача. У ряді випадків власники смартфонів iPhone повідомляють, що вирішити дану проблему можна, якщо скинути налаштування мережі. Разом з тимчасовою проблемою виявлені і інші: швидка розрядка акумулятора і перегрів гаджета.

У штаб-квартирі корпорації поки не прокоментували виявлення баги. Мобільна iOS призначена для роботи в смартфонах, планшетах і носяться програвачах, що випускаються Apple. В операційній системі використовується ядро ​​XNU, засноване на мікроядрі Mach.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут