У компанії Meizu туманне майбутнє. Хтось говорить про те, що ми станемо свідками заходу колись найбільшого виробника смартфонів у Китаї, а хтось упевнений, що нічого фатального з компанією не відбувається і вона впорається з усіма фінансовими проблемами. Сам виробник зберігає мовчання, що лише підливає масла у вогонь суперечок про перспективи Meizu. На даний момент компанія сконцентрована на майбутньому анонсі флагманів Meizu 16S і Meizu 16S Plus. Фото фасаду першого з новачків, а також чохол, приготовлений для мобільника, з’явилися в мережі.

Якщо описувати парою слів дизайн Meizu 16S – мінімалізм і елегантність. Тут немає ніяких химерних елементів і пафосу. Зате на славу попрацювали над рамками навколо екрану, зробивши їх мінімальними. Виглядає смартфон акуратно і все симетрично. Тут обійшлися без будь-яких вирізів, запропонувавши невеликі відступи на торцях.

А ось знімки чохла піднесли сюрприз. Якщо раніше в мережі миготіли рендери, що демонструють нам наявність у Meizu 16S потрійної камери, розташованої по центру верхньої частини тильної панелі, то чохол вказує на те, що вона зміщена в лівий кут.

Запропонують два чи три модулі, достовірно сказати не можемо. Тут цілком могли запропонувати здвоєну тильну камеру, а нижче встановити світлодіодний спалах. Не можна виключати і того, що від кругового LED-спалаху могли відмовитися, зробивши його мініатюрним і вмонтувавши в один модуль з двома датчиками. Схоже, що підтверджуються чутки про те, що нові флагмани Meizu втратили 3,5 мм аудіороз’єми. На жаль, на даний момент дата анонсу невідома.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут