У Мережі з’явилися подробиці про ігрові консолі PS5. Були опубліковані повністю технічні дані майбутньої новинки, що викликало непідробний інтерес у геймерів і користувачів подібних гаджетів.

Інформація про нову ігрову консоль PlayStation була опублікована одним з користувачів тематичного форуму, який заявив що володіє так званим девкітом (комплектом для розробки) платформи наступного покоління. Якщо вірити його даними, PS5 буде володіти такими характеристиками: модифікованим восьмиядерним 16-потоковим процесором з серії AMD Zen 2 з частотою 3,2 Ггц в boost-режимі; AMD-відкритий з архітектурою Navi і продуктивністю від 12,6 до 14,2 терафлопс. Нова ігрова консоль отримає оперативну пам’ять в 24 гігабайти з DDR6, з них чотири зарезервовано для операційної системи. Жорсткий диск буде оснащений 2 терабайт пам’яті в форматі HDD.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

За його словами. розробники офіційно представлять консоль на своїй прес-конференції, яка відбудеться до або під час ігрової виставки Е3 2019. У продажу нова консоль від Sony повинна з’явитися в першому чи в другому кварталі 2020 року. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут