Смартфони самостійно здійснюють виклики, запускають додатки, відкривають додатки, включають ліхтарик, коли вони знаходяться в кишені.

З моменту офіційного початку продажів Samsung Galaxy S10 пройшов всього тиждень, за цей час користувачі виявили у нового флагмана деякі недоробки.

Так, наприклад, функція розпізнавання осіб в Samsung Galaxy S10 виявилася неробочою, а сканер відбитків пальців в цьому гаджеті працює краще без заводського захисту екрану.

Тепер же з’явилися відомості про ще одну функцію, яка працює не так, як задумано виробником. У смартфонів Samsung Galaxy S10 є функція блокування випадкових дотиків, яка повинна відключати сенсорний екран, коли смартфон перебуває, наприклад, в кишені або сумці. Однак на практиці ця функція коректно працює далеко не завжди.

Користувачі повідомляють про те, що їх смартфони самостійно здійснюють виклики, запускають додатки, відкривають додатки, включають ліхтарик, коли вони знаходяться в кишені. У деяких випадках користувачі навіть відчувають вібрацію, а коли дістають смартфон, то відчувається, що він дуже гарячий.

Вирішити дану проблему іноді можна, відключивши функцію Always On Display і подвійне постукування по екрану для його активації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут