Американський програміст, винахідник та співзасновник Apple Стів Возняк створив нову компанію, яка сприятиме впровадженню “зелених” технологій та захисту навколишнього середовища.

Блокчейн-стартап Efforce допомагатиме компаніям отримати фінансування для підвищення енергоефективності. Проєкт вже рік працює у прихованому режимі, пише CNBC.

Як це працює?

Сервіс надає можливість підприємцям безпечно зареєструвати свій проєкт онлайн й отримати фінансування від світових інвесторів. На платформі Efforce усе працює наступним чином.

 

  • Учасники проєкту можуть придбати токен WOZX;
  • Отримані кошти компанії спрямовують на реалізацію екологічних ініціатив;
  • Смарт-контракт перерозподіляє отриману економію між власниками токенів і компаніями без посередників базуючись на точних даних про фактичне споживання / заощадження.
Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

Чому це важливо?

Головна проблема полягає в тому, що сьогодні більшість невеликих компаній не можуть дозволити собі впроваджувати рішення з енергоефективності, наприклад, перейти на світлодіодне освітлення або оптимізувати виробничі процеси. Насправді такі дії допомагають заощадити кошти в довгостроковій перспективі, що важливо для кожного бізнесу.

Інженер та засновник Efforce переконаний, що споживання енергії та викиди CO2 в усьому світі зростають експоненціально. Безперечно, це має серйозні наслідки для навколишнього середовища.

Ми можемо зменшити свій енергетичний слід і знизити споживання енергії, не змінюючи своїх звичок. Ми можемо зберегти навколишнє середовище, просто підвищивши рівень енергоспоживання,
– підкреслює Стів Возняк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут