Брайан Ектон, один з двох засновників WhatsApp, виступив перед студентами Стенфорда і розкритикував Facebook. За його словами, Facebook продає призначені для користувача дані, що є неприйнятним. Він попросив студентів піти з цієї соцмережі.

Ми даємо їм владу. Це погано. Ми купуємо їх продукти. Ми реєструємося на цих сайтах. Видаліть Facebook, добре?

Брайан Ектон і Ян Кум запустили WhatsApp в 2009 році, а в 2014 році Facebook купив цей месенджер за 22 мільярди доларів, найнявши його засновників на роботу. Брайан Ектон пішов з Facebook в листопаді 2017 року, а Ян Кум покинув компанію в травні 2018 року, через що їм довелося позбутися акцій соцмережі майже на мільярд доларів.

У Ектона і Кума були розбіжності з менеджментом Facebook і особисто главою компанії Марком Цукербергом. Вони виступали проти запропонованої ними моделі монетизації WhatsApp, що мала на увазі відмову від наскрізного шифрування повідомлень і показ таргетированной реклами.

Ектон розповів студентам Стенфорду, що він не був у захваті від продажу WhatsApp, і не він прийняв це рішення. За його словами, над WhatsApp працювали 50 осіб, і вони отримали свою частку від угоди з Facebook.

Джерело: iguides.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут