Чутки про те, що в наступному поколінні iPhone буде цілих три камери в формі квадрата, з’явилися ще в січні 2019 року зі подачі сайту Digit.

Сьогодні японський ресурс Macotakara знову підтверджує цю інформацію, посилаючись на джерела серед китайських постачальників комплектуючих і аксесуарів до ще не анонсованого iPhone.

За даними Macotakara, візуально прийдешній iPhone буде схожий на Huawei Mate 20: три модуля камер і спалах утворюють квадрат на задній панелі гаджета.

134234.jpg (86 KB)

                              Так виглядає Huawei Mate 20

Подібний дизайн отримає як iPhone Xs, так і iPhone Xs Max другого покоління. Відрізнятися ці смартфони, крім розмірів, будуть доступними обсягами вбудованої пам’яті.

23232.jpg (61 KB)

           Так виглядатимуть нові iPhone за версією Macotakara

Версію з квадратним розташуванням камер підтверджує видання Wall Street Journal. Однак це джерело впевнений, що подібний дизайн отримає лише iPhone Max, в той час як за версією Macotakara потрійний модуль камери буде встановлено в обидва флагмана

Логічно припустити, наступний бюджетний iPhone XR обзаведеться двома камерами замість однієї. Наскільки всі ці чутки правдиві – дізнаємося вже у вересні 2019 року.

Джерело: iphones.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут