Представники компанії Samsung заявили, що в компанії працюють над тим, щоб використовувати всю передню частину своїх телефонів для екрану, звільнивши простір від рамок або вирізів для фотокамер. 

Про це пише enovosty.com

Як передає інформаційне агентство Yonhap, розробники визнають, що в найближчі два роки зробити такий смартфон не вдасться, проте їх зусилля спрямовані на створення такого пристрою, де отвір камери буде непомітним, не зачіпаючи при цьому функцій самої камери. 

Коментарі південнокорейської компанії надійшли менш ніж через місяць після того, як Samsung анонсувала свій останній флагман Galaxy S10 перший телефон компанії, яким вдалося врізати камеру в матрицю дисплея, отримав назву Infinity O. Це рішення стало важливою віхою, однак Samsung в результаті наміру розміщувати селф-камеру під самим дисплеєм, усуваючи необхідність в будь-якому механізмі відключення або спливаючого вікна. 

Це не перший випадок, коли в компанії говорять про плани по випуску пристроїв з повним дисплеєм. В ході презентації, проведеної в жовтні минулого року, її представники заявили, що працюють над чотирма взаємопов’язаними технологіями, щоб максимізувати розміри екрану: сканери відбитків пальців під дисплеєм, датчики камер під панеллю, технології тактильних дисплеїв і динаміки всередині дисплея (аналогічний вібруючого OLED-екраном LG G8).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут