Австрійська компанія AV-Comparatives, що спеціалізується на тестуванні антивірусних продуктів, опублікувала новий звіт, згідно з яким близько двох третин антивірусів для Android працюють не так, як рекламується.

В ході тривалого тестування 250 антивірусних програм, доступних в Google Play, тільки 80 виявили понад 30% шкідливого ПО. Випробування були досить прості: на пристрій встановлювали антивірус, а потім завантажували через браузер і встановлювали шкідливе ПЗ. Тести повторювалися 2000 разів для кожної тестованої програми, бо в минулому році було виявлено приблизно 2000 найбільш популярних шкідливих програм, однак 170 антивірусів з 250 просто не виявляли загрозу.

Співробітники AV-Comparatives повідомили, що багато нібито антивірусних програм не сканували програми, що встановлюються, а просто використовували метод “чорного списку”, тобто або ігнорували ті додатки, які не були включені в чорний список даного антивіруса, або навпаки вважали шкідливим будь-який додаток, який відсутній в їх “білому списку”.

Це означає що 170 з 250 антивірусних програм, випущених для операційної системи Android, були розроблені програмістами-любителями або фірмами, які по суті не орієнтовані на безпеку, і не надають обіцяного розробником захисту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут