Торішні флагмани від компанії Google не могли похвалитися приголомшливим дизайном: звичайна версія отримала досить широкі рамки над і під екраном, а XL – досить спірну “моноброву”, що викликала цілий шквал критики.

Мабуть, компанія врахувала свій торішній провал: на нових рендерах Google Pixel 4 і Google Pixel 4 XL виглядають вельми цікаво. Імовірно, новинки отримають практично повністю безрамковий дизайн і врізану в екран камеру, як у Samsung Galaxy S10. До того ж на зображеннях не видно дактилоскопічного сканера – ймовірно, він буде вбудований в екран або зовсім замінений на систему розпізнавання особи. Також не видно і 3.5 мм роз’єму для навушників – мабуть, від нього вирішили відмовитися.

Єдиним спірним моментом залишається дизайн фронтальної камери: в той час як інші виробники намагаються зробити “фронталку” якомога більш непомітною, Google не соромиться і наділяє старшу версію смартфона подвійним модулем для Селфі.

Про технічні характеристики новинок, на жаль, поки нічого не відомо: напевно “серцем” смартфонів стане новітній Snapdragon 855, а ось про обсяг оперативної пам’яті, параметри камер, дозвіл екранів та інше залишається тільки гадати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут