Китайська корпорація Xiaomi завжди робила все можливе заради того, щоб всі покупці її продукції залишалися задоволеними своїми придбаннями, однак, на жаль, останнім часом цей бренд вже не так відповідально ставиться до окремих смартфонів, причому переважно бюджетних. Як стало відомо сьогодні, 14 березня 2019 року, даний виробник електроніки приховано припинив оновлювати деякі смартфони, а дану інформацію вирішили не розголошувати, щоб не псувати зайвий раз репутацію бренду.

Як повідомляють користувачі в соціальних мережах, компанія Xiaomi ще в листопаді 2018 року випустила прошивку MIUI 10 для смартфона Redmi Note 5, який вийде на ринок на початку цього ж року, проте з того часу програмне забезпечення для нього ніхто не оновлював. Коли повідомлень такого роду стало дуже багато, офіційний представник бренду вирішив заявити, що в процесі адаптації нового ПО під цю модель розробники зіткнулися з непередбаченими проблемами, тому нових прошивок для даної моделі поки що не буде.

При цьому було відзначено, що нова прошивка MIUI 10 для Xiaomi Redmi Note 5 вийде «в осяжному майбутньому», а таке може наступити через кілька днів, тижнів або ж навіть місяців. Простіше кажучи, ніякої конкретики. На жаль, даний смартфон є далеко не єдиним, який залишили без оновлень програмного забезпечення на тривалий період часу. Існує ще кілька мобільних пристроїв, для яких новітню операційну систему випускати чомусь не стали, хоча термін їх підтримки закінчиться лише через кілька років.

Найгірше те, що Xiaomi намагається замовчувати такі відомості, щоб зайвий раз не псувати свою репутацію. Компанія випускає нові збірки прошивки MIUI 10 для різних моделей смартфонів в різний час, і це створює великі труднощі для користувачів, адже крім цього всі прошивки діляться ще й на регіональні та китайські. Лише коли даного виробника затискають в кут, наприклад, в соціальних мережах, він зізнається і говорить про те, що до цього чомусь нікому не повідомляли.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут