Починаючи з сьогоднішнього дня, операційна система Windows 7 підтримує технологію DirectX 12. Дана бібліотека потрібна для того, щоб створювати і запускати на вже застарілій ОС новітні відеоігри з максимальною якістю графіки, що раніше було просто неможливо. Тепер всі користувачі сьомої «вінди» можуть відчути всі переваги нової технології в повній мірі, причому без будь-яких обмежень і заборон. Проте, для цього ігрові студії повинні оновити свої ігри.

Першою ігрою з підтримкою DirectX 12 в Windows 7 стала World of Warcraft від Blizzard, з якої Microsoft в останні місяці співпрацювала заради того, щоб впровадити таку новацію. В даний час американська корпорація веде переговори і з іншими ігровими студіями, бажаючи таким чином зробити так, щоб якомога більше різних відеоігор підтримувало нову бібліотеку. Таким чином, швидше за все, вже незабаром сотні відеоігор зможуть похвалитися сумісністю з DirectX 12, і це абсолютно точно порадує багатьох геймерів.

Використання даної технології дозволяє відчути значний приріст в продуктивності, тобто якщо раніше якісь ігри на Windows 7 могли пригальмовувати, наприклад, через слабку відеоігри, тепер нічого подібного відбуватися не буде. Ніхто не може зрозуміти, чому Microsoft вирішила додати підтримку DirectX 12 в уже фактично померлу операційну систему, до кінця підтримки якої залишилося менше одного року. Керівництво корпорації не відповідає на таке питання, тому дізнатися відповідь на нього, швидше за все, ніколи не вийде.

1 коментар

  1. Тому, що “Сімка” – найстабільніша ОС після ХР, і вважати померлою її досить рано… Продажі 10-ки, а головне – її працездатність не досягли того рівня, на який сподівались розробники, тому підтримка Windows 7 продовжиться мінімум років на 5-7…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут