Напередодні виборів українці можуть залишитися без телебачення. Державний Концерн РРТ, який відповідає за ефірне поширення ТБ-сигналу, близький до того, щоб вже на початку наступного тижня відключити мовника цифрового телебачення Зеонбуд за борги.

Це означає, що близько 4 млн домогосподарств можу залишитися взагалі без телебачення, повідомила Liga.net .

Про скандал стало відомо вчора, 13 березня, під час презентації звіту Нацради за 2018 рік у комітеті ВР з питань свободи слова.

З’ясувалося, що концерн РРТ вже до 18 березня може за борги відключити єдиного в країні провайдера цифрового ефірного ТБ Зеонбуд (Т2). Тобто, до понеділка. 
Інформацією поділився в Facebook народний депутат Григорій Шверк, який був присутній на засіданні Комітету ВР. 
З’ясувалося, що у телевізійного концерну РРТ скінчилися гроші. Ось прямо раптом, за три тижні до виборів. Боржників багато, але ніхто не платить. У тому числі Зеонбуд.

Виходить, з 1 вересня минулого року відключили аналогове мовлення по всій країні, а тепер і цифру. Тобто телевізійні екрани відразу просто згаснуть. 
Цифра від Зеонбуду – основне джерело прийому телесигналу з ефіру. 
Очевидно, на розвиток подій буде впливати і той факт, кому зараз належить Зеонбуд. Подейкують, новий співвласник близький до президента Петру Порошенко. 
Втім, ця інформація має статус чуток. Офіційних коментарів, а тим більше документальних підтверджень, ніхто давати не хоче. 
Соцмережі теж не оминули увагою цієї резонансної інформації. Користувачі мережі вибухнули своїми здогадками, що ж буде:
«Ви тільки уявіть, який подарунок, самі знаєте кому. Ні тобі політичних ток-шоу, слива компромату, критики від Юлі і інших ». «Народ, це влада так боїться прем’єри« Слуги народу »три. Ось знайшли що не показати! »,« Ті, у кого є інтернет будуть потім переказувати зміст по сусідах ».

.

Керівник Концерну РРТ поки ніяк не коментує ситуацію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут