Джек Вонг, генеральний директор компанії Meizu оприлюднив вкрай відверте повідомлення на офіційному форумі своєї компанії. Він зізнався в тому, що недавня краудфандінговая кампанія, щодо нового продукту «Meizu Zero», який повинен був представляти собою перший в світі смартфон без будь-яких дірок, була всього лише звичайним рекламним прийомом. Генеральний директор Джек Вонг сказав, що «даний краудфандінговий проект був просто безцільним маркетинговим ходом. Meizu Zero, телефон, який не має дірок і отворів був лише прототипом, тестовим проектом з відділу досліджень і розробок. Ми ніколи не планували випускати даний смартфон на масовий ринок ».

Даний коментар Вонга, абсолютно точно відображає стан речей всередині кампанії «IndieGoGo», яка зуміла привернути до себе широке увагу масових ЗМІ. Однак багато стартапів, незважаючи на свої гучні гасла, так і не змогли досягти прорекламної мети, фінансування яких часом не перевищувало і чверті необхідної суми. Компанія Meizu, судячи з усього, планувала просто привернути до себе велику увагу, за рахунок розрекламованого смартфона, що використовує самі передові технологій, що зробили безпосередній вплив при розробці дизайну, що враховує повну відсутність портів. Це б досягалося за допомогою вбудованої бездротової зарядки, ємнісних сенсорних кнопок, підтримки електронних SIM-карт, а також бездротової спосіб передачі даних. Однак якби він вийшов, то був би оснащений вже застарілим процесором Snapdragon 845. Виправдати це було б вкрай складно, особливо з огляду на запитувану за нього суму в 1 299 доларів.

На щастя для багатьох «інвесторів», які пожертвували свої гроші на цей проект, Meizu встановив фіксовану мету фінансування даного проекту, на відміну від «гнучких», і ніяк не сформованих планів щодо розподілу коштів, що використовуються великою кількістю різних проектів на майданчику IndieGoGo. Процес збору коштів на Meizu Zero завершився, і спонсори не втратили свої гроші, в той час, як «гнучка» фінансова мета дозволила б Meizu викачувати гроші з користувачів так довго, як би вони цього захотіли, в незалежності від того, чи досягли вони своєї мети чи ні.

Незважаючи на те, що Вонг запевняє нас у тому, що Meizu Zero – всього лише проект розробки, слабо функціональний прототип, він був виявлений в MWC 2019 на минулому тижні компанією Mashable. Він був прихований від очей відвідувачів, і не мав ніякої належного маркування на стенді Qualcomm.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут