Незважаючи на те, що ніхто поки ще точно не знає, як для мобільної індустрії обернеться ситуація зі складними пристроями, компанія Samsung, якщо вірити деяким анонімним джерелам, вже на поточний момент готує щось дійсно цікаве і незвичайне – мова йде про відразу двох моделях нащадків популярного Galaxy Fold, який повинен вийти в наступному місяці. Новина про те, що південнокорейський виробник вже працює над двома новими складними пристроями швидко розлетілася по мережі – і хоча Samsung ще поки не відповів на це, він дещо встиг повідомити цікаве, щось таке, що оточує тінню сумнівів компанію Huawei.

Справа в тому, що раніше Huawei відзначала, що в свому першоначальному плані складного пристрою – результатом якого стала модель Mate X – спостерігався майже такий же концепт, як у Galaxy Fold. А Samsung заявила, що в її первісному концепті складного дисплея був схожий концепт Huawei з розкриваючим всередину дисплеєм.

Тепер, коли обидві сторони взаємно розповіли про схожість своїх попередніх і поточних концептах, стає зрозуміло, що у Samsung в дійсності може бути дві нові моделі в розробці – про це стало взагалі вперше відомо від одного з асоційованих джерел новинного агентства Bloomberg, яке не розкривається в цілях конфіденційності. З урахуванням цієї особливості можна припустити, що у Galaxy Fold справді готова технічна база для створення нових наступних моделей складних пристроїв. Втім, у компанії можуть бути інші плани на розширення своєї діяльності щодо правильного підбору такій технологічній лінійки.

Як би там не було, залишається сподіватися, що у Samsung в дійсності є конкретний план щодо розвитку лінійки Fold, в іншому випадку у Huawei з’являється більш ніж прекрасний шанс на те, щоб обійти свого головного конкурента. Крім того, інсайдерський джерело зазначає, що у Samsung є також деякі сторонні плани щодо розгортання своєї лінійки і деяких інформаційних кампаній для залучення уваги потенційних покупців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут