Експерти DisplayMate назвали Optic AMOLED-панель флагманського Galaxy S10 (і S10 +) кращим дисплеєм серед коли-небудь встановлених в смартфонах. Екран цієї моделі яскравіший будь-яких конкурентів і демонструє найточнішу кольору. 

Смартфон виявився кращим не тільки по передачі кольору і максимальної яскравості, але і по контрастності, насиченості і ряду інших параметрів: матриця отримала оцінки «дуже добре» або «відмінно» за всіма категоріями. Крім того, модель похвалили за низьку кількість синього світла, вважається шкідливим для зору, і деталізацію дрібних шрифтів в системі і додатках. Фахівці додали до підсумків тестування, що 4K-дозвіл в смартфонах продовжує бути звичайною маркетинговим прийомом. Сьогодні QHD або щільності 550 пікселів на дюйм в AMOLED-матрицях вистачає з великим запасом, а підвищення цього показника веде тільки до збільшеного споживання електроенергії. 

У минулому році Sansung також вдалося зробити ідеальну матрицю: OLED-панель в Galaxy S9 була визнана DisplayMate кращої в своєму класі і заслужила оцінку Excellent A +. Наступним рекордсменом за характеристиками кольору і яскравості став  екран в Galaxy Note 9.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут