За даними журналіста Ars Technica Рона Амадео, Google випустить першу тестову версію Android Q вже на цьому тижні – сьомого березня. 

Зазвичай компанія випускає пробний варіант великого апдейта Android в дні проведення конференції I / O, але в цьому році, як видно, вона вирішила надати доступ до оновлення заздалегідь. У розробників буде два місяці, за які вони зможуть підготувати пропозиції щодо поліпшення операційної системи. Крім того, вони зможуть знайти баги і розповісти про них Google. I / O буде проходити з 7 по 9 травня.

Відомості про нововведення в Android Q не так багато. Відомо, що цей апдейт додасть нативную підтримку темної теми оформлення. Крім того, очікується поглиблена підтримка штучного інтелекту і нова модульна структура системи, яка дозволить оновлювати фреймворки і системні файли, не зачіпаючи інші дані. 

В даний час Android Q доступний тільки на смартфонах Google Pixel лише обраним розробника. В цьому році Google випустить кілька тестових збірок Android Q, які зможуть встановити всі бажаючі, а офіційний випуск поновлення за традицією відбудеться в кінці літа або початку осені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут