Піт Лау, генеральний директор компанії OnePlus на міжнародній конференції Mobile World Congress (MWC) дав кілька коментарів, з яких майже зі сто відсотковою ймовірністю можна заявити, що прийдешній флагман компанії – OnePlus 7 не буде підтримувати новомодну функцію бездротової зарядки.

У розмові з видавництвом CNET, Піт Лау сказав, що всі види представлених на даний момент бездротових зарядок ще не вийшли на достатній рівень свого розвитку. На даний момент він вважає її повільною. Так само з подальшої розмови можна зрозуміти, що в смартфонах компанії OnePlus бездротова зарядка буде відсутня до тих пір, поки вона не наблизиться до рівня їх провідного Warp Charge. Незважаючи на настільки критичну заяву глави компанії, шанувальники бренду все ж хочуть побачити цю функцію.

Один з журналістів, який запитав на пряму про наявність чи відсутність бездротової технології, отримав відповідь, що побічно підтверджує відсутність цієї функції. У відповіді було сказано, що компанія OnePlus вважає, що їх Warp Charge набагато швидше бездротової зарядки. Ця функція могла бути вже виконана в більш ранніх смартфонах фірми, однак вони не пішли на це, адже, як говорилося вище – їх Warp Charge швидше, а так само додавання цієї функції зробило б пристрій грубщим. Потужність їх смартфонів дозволяла її додати, однак це було б менш практично.

Далеко не всім ця відповідь припала до душі. Та й до того ж додавши в свій смартфон таку бажану можливість зарядки пристрою, флагман компанії зміг би охопити більшу кількість споживачів. Це досить дивне рішення з боку OnePlus, адже вже не перший рік бездротову зарядку пхають майже в усі смартфони на Android і IOS. Багато розчарувалися в тому році, дізнавшись що в OnePlus 6T відсутня бездротова зарядка. Ну а що ж буде в цьому році, не важко уявити.

На нещодавній Mobile World Congress компанія Xiaomi представила світу найшвидший бездротовий зарядний пристрій за ціною в 450 доларів. Так само два південнокорейських гіганта вже протягом декількох років додають цю можливість в своїх смартфонах. А Samsung в своїх нових флагманах і зовсім показав зворотну зарядку смартфонів, суть якої в тому, що сам пристрій може роздавати енергію, заряджаючи від своєї батареї інші смартфони або різні аксесуари.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут