Харківські бронетанкові підприємства ДК «Укроборонпром» – «Завод ім. Малишева »і« ХКБМ ім. Морозова »завершують випробування БТР-4 з новими корпусами.

ДП «Завод ім. Малишева »успішно завершив повний цикл випробувань першого зразка БТР-4, виготовленого на підприємстві, і був кваліфікований, як виробник цих машин. Аналогічну процедуру кваліфікації, за результатами випробувань, вже закінчує і «ХКБМ ім. Морозова ».

Під час випробувань БТР 4 з новими корпусами пройшли кілька сотень кілометрів по бездоріжжю і дорогах з твердим покриттям і витримали випробування обстрілом, зокрема з великокаліберних кулеметів. Таким чином, «Завод ім. Малишева »і« ХКБМ ім. Морозова »в цьому році готові почати серійний випуск БТР 4 з використанням корпусів власного виробництва. Це дозволяє значно збільшити темп передачі цих бойових машин в українську армію, який раніше залежав від виробничих потужностей лише одного приватного підприємства.

Даний БТР створений фахівцями «Харківського конструкторського бюро ім. Морозова ». БТР-4 з перших днів війни на сході країни успішно використовується українськими військовими і неодноразово довів свою високу ефективність на поле бою. Рівень захисту, який забезпечує ця машина, – один з найкращих серед бронетранспортерів і БМП, які стоять на озброєнні ЗСУ. На цій машині встановлений бойовий модуль БМ- 7 «Парус» з 30-мм автоматичною гарматою, високоточним протитанковим комплексом «Бар’єр», автоматичним гранатометом і кулеметом. Завдяки сучасному цифровому комплексу наведення, вдається досягти високої точності вогню, зокрема знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км.

За маневреність БТР 4 відповідає потужний німецький двигун Deutz і автоматична американська трансмісія Allison, що дозволяють розігнати 22-тонну машину до 110 км / ч.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут