Прототип Huawei P30 був продемонстрований на виставці MWC 2019 за закритими дверима. Журналісту DigitalTrends Енді Боксалл випадково помітив пристрій в демонстраційній кімнаті на стенді Huawei і встиг зробити фото прийдешньої новинки.

На зображеннях видно, що Huawei P30 має потрійну основну камеру з вертикальними модулями, LED-спалахом і датчиком автофокусу. DigitalTrends стверджує, що прототип має «високоотражающую хромовану обробку». Також журналісти повідомляють, що пристрій приблизно того ж розміру, що і Huawei P20 Pro, і має закруглені краї.

Клавіші регулювання гучності і кнопка живлення розташовані на правій стороні продемонстрованого прототипу. Порт USB Type-C знаходиться знизу, а лоток для SIM-карти – зверху. 3,5-мм аудіо-роз’єму гаджет не має. Дактилоскопічного сканера на задній панелі немає, ймовірно, він буде інтегрований в дисплей. На одному із зображень угорі ліворуч написано «Vogue» і «Link» згодом будуть замінені на «Huawei» і «Leica».

На жаль, журналістам DigitalTrends вдалося зняти лише задню панель прототипу Huawei P30. Імовірно, смартфон отримає OLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD + і каплевидним вирізом для селф-камери. Продуктивність апарату забезпечить флагманський процесор Kirin 980. Офіційний дебют Huawei P30 і P30 Pro відбудеться 26 березня поточного року в Парижі. 

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут