Реліз операційної системи Windows 10 трапився ще влітку 2015 року, але за більш ніж три роки перебування на ринку вона так і не зуміла його захопити, причому сталося це саме з вини Microsoft, а не когось ще. Розуміючи, що дане програмне забезпечення ніколи не зможе стати таким же популярним, як Windows 7, було вирішено створити нову систему, а називається вона Lite OS. 26 лютого 2019 року один із співробітників американської корпорації виклав в мережу зображення її інтерфейсу.

Повідомляється, що Lite OS – це сучасна заміна Windows 10, яка кардинально відрізняється від звичайної десятої «вінди». Вона працює не тільки значно швидше, але ще і містить сильно спрощені настройки, які постаралися звести до таких в macOS і Linux, щоб користувачі могли легко і просто у всьому розібратися. Така нова ОС містить в собі сучасне меню «Пуск», новий статус-бар, а також повністю інший зовнішній вигляд всього інтерфейсу, в якому основна ставка зроблена на прозорість.

Прямо з перших збірок Lite OS буде підтримувати темну тему оформлення, а ще буде ранкова, коли весь інтерфейс навпаки забарвлює в найбільш білі світлі кольори, щоб змушувати організм людини швидше прокидатися і тим самим підвищувати продуктивність. На перших порах на новій операційній системі, яка представляє з себе заміну Windows 10, користувачі зможуть запускати тільки програми PWA і UWP, проте потім, через якийсь час, американська Microsoft додасть підтримку класичних Win32.

Опубліковане зображення інтерфейсу нової операційної системи є цілком вірогідним, стверджує джерело, яке його опублікувало, а таким виступає один із співробітників Microsoft. Новітня операційна система повинна вийти вже в нинішньому році, а її повноцінне тестування, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі, почнеться влітку. Зараз збірки Lite OS доступні тільки обмеженому колу партнерів компанії, щоб вони могли оцінити всі переваги нової операційної системи, яка замінить собою Windows 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут