За багаторічну історію виставки Mobile World Congress ми яких тільки пристроїв не бачили, але такого, мабуть, дійсно не бачили. Компанія Energizer свій смартфон з не лаконічною назвою (Energizer Power Max P18K Pop), але з найбільшим акумулятором в світі.

Ємність батареї новинки становить велетенські 18000 мАг. Щоб простіше було уявити собі обсяг заряду цього звіра, знайте, що це в 4,5 рази більше ємності акумулятора Galaxy S10 або Galaxy Note 9. За запевненням творців, Power Max P18K Pop може витримати 90-годинний телефонний дзвінок і пропрацювати 50 днів в режимі очікування. Щоб посадити цей акумулятор, доведеться програвати на смартфоні відео 2 дні поспіль, а щоб повністю зарядити таку громадину, буде потрібно 9 годин і йде в комплекті потужний зарядний пристрій з підтримкою швидкої зарядки.

Камери в пауербанке з екраном навряд чи когось залишать байдужими. Їх тут всього п’ять: три основні й дві фронтальні, які виїжджають з корпусу зверху, коли запущено додаток камери і включений селф-режим (Привіт Vivo NEX!).

Підіб’ємо підсумок всього вищесказаного і побаченого. Новий смартфон від компанії Energizer просто таки величезний, а важить він цілу тонну. Так, у нього великий акумулятор, чого не вистачає всім сучасним смартфонам, але розмір цього пристрою просто не дозволяє носити його в звичайних міських умовах. Можливо, для тривалої поїздки кудись або кемпінгу він хороший, але для всього іншого це перебір.

Безсумнівно радує, що такі виробники, як Energizer, трошки розбавляють ринок мобільної індустрії своїми спірними рішеннями. Адже ті ж Apple, Samsung або Huawei таких вже прям дивацтв собі дозволити не можуть. Хлопці з Energizer розуміють, що Power Max P18K Pop орієнтований на дуже невелику аудиторію, але запустити його в продаж все одно мають намір, і відбудеться це в вересні 2019 року. 

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут