Як відомо, Samsung розробляє датчики глибини камери для ширококутного зображення. Технологія відрізняється від 3D-структурованих легких наборів для читання обличчя на передній частині телефонів, таких як iPhone 11, тим, що вона може відображати для вас всю кімнату.

Камера TrueDepth на iPhones використовує 30 000 точок для розробки вашої 3D-матриці обличчя, тоді як камери Samsung  використовують датчик та допоміжний освітлювальний комплект, який може виявити та відобразити до 300 000 точок на відстані близько трьох метрів.

Теоретично датчики ToF можуть дозволяти вам переодягатися в цифровий одяг, грати в ігри з віртуальною реальністю та жестикувати, як божевільний. Насправді вони здебільшого допомагають іншим камерам у комплекті на задній панелі телефону домогтися кращої глибини та просторового сприйняття знімків, як портретів, де важливо правильно відокремити об’єкт від фонового розмиття.

Перетворіть свій Galaxy S20 + або Ultra і Note 10+ у пристрої нічного бачення

Цей датчик можна використовувати і для розваг. Додаток Night Vision, який дозволяє використовувати камеру ToF для сканування вашої темної кімнати та виведення теплової карти з низькою роздільною здатністю.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут