Очікується, що Realme запустить свою останню пару наушників, Realme Buds Q. Перед початком роботи було помічено нову пару бездротових навушників Realme. Компанія подала патент на дизайн у Всесвітню організацію інтелектуальної власності (ВОІВ). Як і очікувалося, патент надає декілька ключових деталей щодо навушників.

Нові бездротові наушники Realme можуть бути чутливими до дотику, дозволяючи користувачам включати трек грати чи робити паузу та навіть пропускати пісні, контролювати гучність тощо. Дивлячись на розмір нових наушників TWS, сенсорні елементи керування здаються більш імовірними, оскільки немає опцій для кнопок.

По зовнішньому вигляду дизайн нових наушників Realme TWS досить схожий на дизайн Apple AirPods Pro. Запатентована конструкція розкриває зарядний штифт і мікрофон внизу. Присутній світлодіодний індикатор, який може повідомити про вхідні дзвінки.

Також на патентних зображеннях розкривається зарядка накладки на наушники Realme. На зображенні показаний світлодіодний індикатор та порт USB типу C для зарядки. Крім того, схоже, Realme має одну кнопку, швидше за все, для Bluetooth. Також можемо очікувати бездротову зарядку.

Realme – одна з брендів, що пропонують альтернативні варіанти для дорогих Apple AirPods і AirPods Pro. Realme Buds Q має сертифікацію IPX4, підтримку Bluetooth 5.0, режим наднизького заряду батареї, сенсорні елементи керування тощо. Також є підтримка швидкої зарядки на 30 Вт та бездротової зарядки. Ці функції та інше ми можемо очікувати на запатентованих навушниках Realme TWS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут