Браузер від корпорації Microsoft набирає все більше популярності серед користувачів. У 2020 році Edge може стати другим за кількістю користувачів, обігнавши Mozilla Firefox.

Згідно зі статистикою, браузер Microsoft став набирати популярність в грудні минулого року. Тоді Edge використовували 6,47 відсотка користувачів, Mozilla Firefox – 8,22 відсотка, ну а Google Chrome залишається беззаперечним лідером з показником 66,59 відсотка. Однак аналітики впевнені, що на початку 2020 року браузер від корпорації Microsoft обійде свого конкурента і стане другим за популярністю. Про це говорить позитивна тенденція у розвитку Edge. У минулому році цей браузер використовувало 4,09 відсотка користувачів, а Mozilla – 9,58 відсотка. Однак з того часу популярність Edge стрімко росла, тому швидше за все програма від Firefox поступиться найближчим часом.

Читайте також  У WhatsApp повідомили, на яких пристроях і платформах перестане працювати месенджер

Варто зазначити, раніше повідомлялося, що корпорація Microsoft планує випустити нову версію свого браузера. Edge переведуть на двіжок Chromium, на якому працюють Chrome, Opera і «яндекс.браузер»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут