Браузер від корпорації Microsoft набирає все більше популярності серед користувачів. У 2020 році Edge може стати другим за кількістю користувачів, обігнавши Mozilla Firefox.

Згідно зі статистикою, браузер Microsoft став набирати популярність в грудні минулого року. Тоді Edge використовували 6,47 відсотка користувачів, Mozilla Firefox – 8,22 відсотка, ну а Google Chrome залишається беззаперечним лідером з показником 66,59 відсотка. Однак аналітики впевнені, що на початку 2020 року браузер від корпорації Microsoft обійде свого конкурента і стане другим за популярністю. Про це говорить позитивна тенденція у розвитку Edge. У минулому році цей браузер використовувало 4,09 відсотка користувачів, а Mozilla – 9,58 відсотка. Однак з того часу популярність Edge стрімко росла, тому швидше за все програма від Firefox поступиться найближчим часом.

Варто зазначити, раніше повідомлялося, що корпорація Microsoft планує випустити нову версію свого браузера. Edge переведуть на двіжок Chromium, на якому працюють Chrome, Opera і «яндекс.браузер»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут