Старший директор Apple з питань конфіденційності Джейн Хорват (Jane Horvath) в ході свого виступу на CES 2020 визнала, що компанія Apple дійсно сканує фотографії користувачів, які завантажуються в iCloud.

У 2019 році Apple внесла зміни в свою політику, яка стосується конфіденційності даних користувача.

“Ми також можемо використовувати вашу особисту інформацію в цілях забезпечення безпеки облікового запису і мережі, в тому числі для захисту наших сервісів в інтересах наших користувачів, і попереднього перегляду або сканування завантаженого контенту для виявлення потенційно незаконного контенту, в тому числі матеріалів про сексуальної експлуатації дітей”, — Apple.

Джейн Хорват підтвердила, що Apple використовує спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє автоматично сканувати фотографії, знаходити вищезгаданий контент і повідомляти про сексуальне насильство над дітьми.

Також вона додала, що при виявленні подібних матеріалів відповідні акаунти, які порушують Політику Apple, підлягають негайному видаленню. Джейн Хорват заявила, що ніхто в Apple не хоче бачити подібні матеріали на пристроях компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут