Базова лінійка Apple Watch перетворилася на один із найконсервативніших девайсів Apple – це мінорні оновлення без «родзинки».

Але в 2024 році з виходом ювілейних Apple Watch Series 10 компанія помітно прокачає свій смарт-годинник, кажуть інсайдери.

Корейський ресурс The Elec повідомляє, що майбутні моделі Apple Watch Series 10 будуть оснащені енергоефективнішим OLED-дисплеєм. Раніше ходили чутки про дисплеї mini-LED для годинника, але пізніше стало відомо, що в найближчі пару років їх можна не чекати через дорожнечу.

Користувачі навряд чи помітять різницю з Apple Watch 9, просто глянувши на дисплей, але ця зміна дозволить помітно збільшити час роботи без підзарядки. Автономність «розумного» яблучного годинника є його давнім слабким місцем, і Series 10 елегантно вирішить цю проблему без підвищення цінника.

Apple Watch 10 очікуються у вересні разом із iPhone 16 та AirPods. Журналіст Bloomberg Марк Гурман раніше говорив, що ювілейні Apple Watch будуть важливим релізом для Apple і власники актуальних Apple Watch “напевно, захочуть оновитися”.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

Окрім ювілейних Apple Watch компанія готує нове покоління бюджетних SE, які у 2023 році вирішили не анонсувати. А ось Apple Watch Ultra 3 цього року чекати не варто – їхній запуск відкладено на невизначений термін.

У найближчих планах Apple має анонс нових планшетів у травні. Обидва релізи будуть досить серйозними: iPad Pro вперше отримають OLED-панелі замість LCD, а сімейство Air вперше в історії вийде у двох розмірах та отримає нову діагональ 12,9 дюйма.

А у червні відбудеться презентація iOS 18. Очікується, що це буде найбільше оновлення в історії iPhone. Якщо пощастить, на WWDC 2024 покажуть і якісь залізні новинки, але про це дізнаємося вже влітку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут