Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514, яка є розширенням лінійки Chromebook Plus. Ця модель поєднує портативний дизайн, 14-дюймовий Full HD-дисплей та продуктивні технології, що дозволяють користувачам отримати максимум можливостей ChromeOS. Ноутбук оснащений процесором Intel Core i3-N305 та 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5, забезпечуючи високу продуктивність та ефективну багатозадачність. 

Acer Chromebook Plus 514 також має потужну комбінацію Wi-Fi 6E та засобів конференц-зв’язку, забезпечуючи просте та зручне підключення. Веб-камера має функцію придушення шуму та інструменти на основі штучного інтелекту, що підвищують якість зображення. Дисплей Chromebook Plus 514 доступний в сенсорній та несенорній версії з покриттям антивідблиску. Нова лінійка ноутбуків буде доступна у різних конфігураціях з об’ємом пам’яті до 512 ГБ. 

Ноутбук має портативний та міцний дизайн, важить всього 1,43 кг та відповідає стандарту США MIL-STD 810H, що робить його готовим до щоденного використання. Він також оснащений Bluetooth 5.2 та різними портами, включаючи порти USB 3.2 Gen 1 Type-C. Acer Chromebook Plus 514 підтримує місію Earthion компанії та має екологічні функції, такі як тачпад OceanGlass, виготовлений із перероблених матеріалів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут