Компанія Looking Glass Factory оголосила про випуск того, що вона називає першим в світі персональним голографічним дисплеєм Looking Glass Portrait.

Настільний пристрій оснащено 7,9-дюймовим голографічним екраном, який може створювати тривимірні зображення із багатьма кутами, в залежності від відносного положення людини, яка дивиться на екран, без необхідності носити 3D-окуляри. «Він легкий, портативний і може запускати голографічні зображення самостійно, без постійного підключення до комп’ютера », розповів в інтерв’ю ресурсу Digital Trends генеральний директор Looking Glass Factory Шон Фрейн.

Looking Glass Portrait поставляється з копією HoloPlay Studio, програмного пакету, який спрощує створення широкого спектра 3D-контенту, а також дозволяє користувачам створювати і завантажувати все, від анімованих 3D-персонажів до сімейних зображень. Все, що потрібно, це комп’ютер і телефон. Пристрій може використовуватися багатьма творцями, включаючи фотографів, кінематографістів, розробників Unity і Unreal, 3D-дизайнерів і інших. Looking Glass Portrait може однаково добре відображати будь тривимірний контент, чи то об’ємне відео, комп’ютерна томографія або моделювання потоку рідини.

Читайте також  Компанія Acer представила нову модель ноутбука Acer Chromebook Plus 514

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут