Компанія Samsung лідирує ще й на ринку «розумних телевізорів». Вони більше всіх продали в 3-му кварталі 2020 і взагалі в світі найбільше всього розумних телевізорів саме від Самсунг. Нижче подробиці у нас. Приступимо!

Samsung використовує свою платформу для СмартТВ – Tizen OS. І зараз вона встановлена ​​на кожному 8-му телевізорі в світі. І це не дивно, адже тільки в 3-му кварталі 2020 року вони продали майже 12 млн телевізорів. І це рекорд не тільки для Самсунг. Такого показника немає і не було ні у кого в світі, та й у самих корейців це рекорд з рекордів. Всього в світі використовується понад 155 млн розумних ТВ на базі Tizen. А ми пам’ятаємо, що це «розумна» платформа від корейського гіганта. До речі, цей показник виріс на 23% по відношенню до 2019-го.

Читайте також  Вчені створили пристрій, що перетворює піт людини на енергію для фітнес-браслетів

Взагалі за 3-й квартал реалізовано понад 81,3 млн нових телевізорів від всіх виробників. Це на 1/5 більше, ніж роком раніше. Загальний річний приріст на ринку ТВ очікується не менше 7%.

Найгостріша боротьба зараз за користувачів СмартТВ йде між Samsung і LG. Нагадаємо, що Samsung працює на Tizen OS, а LG – на Web OS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут