Утиліта для керування дисками і розділами в Windows практично не змінювалася протягом останніх років. В останній раз її оновлювали ще в Windows 7, після чого лише переносили з версії у версію. І хоча інструмент непоганий на своєму рівні, він поступається багатьом програмам сторонніх компаній.

Наприклад, за допомогою програм сторонніх виробників можна з легкістю розширювати сховище розділу, створювати новий розділ або видаляти існуючі розділи. Рішення з Редмонда реалізує лише частину цих можливостей. Однак в майбутньому очікується зміна.

У свіжій збірці для інсайдерів Windows 10 Build 19577 були знайдені посилання на Modern_Disk_Management_Link. І хоча поки неясно, чи з’явиться ця можливість в релізі і як скоро це станеться, але зусилля по заміні старих інструментів настройки в Windows 10 на нові все ж помітні. Хоча процес і сповільнився з 2008 року.

Відзначається, що в новітній інсайдерській збірці деякі функції доступні тільки в Настройках, інші – лише в Панелі управління, а треті – і там, і там. Поки що невідомо, коли розробники доведуть утиліту управління дисками до повноцінного стану, хоча робочої вона є вже зараз. По суті, потрібно лише привести в порядок інтерфейс і перевірити на наявність помилок. Втім, з останнім у Microsoft проблеми.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про необов’язковість багатьох традиційних додатків в майбутніх версіях «десятки». Список включає Paint, Notepad, WordPad, PowerShell, консоль управління печаткою, Steps Recorder, а також систему управління факсами і сканерами. Тобто все це, нарешті, можна буде видалити і замінити аналогами.

Джерело: 3dnews.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут