На тлі світової ситуації зі спалахом коронавіруса нам часто нагадують про корисні гаджети для моніторингу здоров’я або дезінфекції. Компанія Xiaomi активно випускає подібні пристрої. Цього разу китайський виробник випустив світлодіодну портативну ультрафіолетову лампу для дезінфекції та електронний термометр MiaoMiaoCe.

Почнемо зі зручною переносною УФ-лампою для дезінфекції, яка може стати альтернативним пристосуванням для боротьби з усіма бактеріями і кліщами. Ультрафіолетовий метод стерилізації вбиває 99,9% таких мікробів. Пристрій дійсно вийшов дуже невеликим, його габарити складають всього 18 х 10 х 119 мм, він заряджається через роз’єм USB. В даний момент його можна придбати за 19,99 євро.

Крім того, у продажу з’явився електронний термометр Xiaomi MiaoMiaoCe з РК-екраном діагоналлю 18,8 мм і похибкою вимірювання температури ± 0,1 градуса. Вимірювання температури проводиться через рот або через шкіру, при цьому замір виробляється дуже швидко. Коли пристрій визначив температуру, подається звуковий сигнал. Термометр є водонепроникним, він працює від джерела живлення CRE1220 ємністю 80 мА • год. Пристрій пропонується за 6,39 євро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут