Завтра, 14 березня 2020 року, виповнюється 17 років з моменту заснування компанії Meizu, в зв’язку з чим Meizu опублікувала відкритий лист подяки, в якому вона подякувала своїм партнерам, друзям і користувачам.

Виробник зазначив, що вспишка коронавіруса дійсно порушила плани багатьох компаній, проте Meizu обіцяє випустити свій новий флагманський смартфон Meizu 17 вже в квітні цього року. Meizu висловила надію, що Meizu 17 вдасться справити хороше враження і стати популярним смартфоном.

Смартфон Meizu 17 буде оснащений однокристальною системою Snapdragon 865. Він буде оснащений екраном з частотою оновлення зображення 90 Гц. Крім того, очікується наявність швидкої оперативної пам’яті LPDDR5 і флеш-пам’яті UFS 3.0. Смартфон буде підтримувати WiFi 6 і отримає модуль NFC, який буде використовуватися для безконтактних платежів.

Хуан Чжан (Huang Zhang), засновник Meizu Technology, заявив, що в Meizu 17 реалізовані інноваційні рішення зору матеріалів, камери і призначених для користувача вражень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут