Експерти розповіли про ситуацію на ринку мобільних пристроїв через рік після релізу пристрою. За їх словами, Android-смартфони дешевшають швидше, ніж iPhone від Apple.

Експерти вивчили динаміку цін на смартфони, чий ринковий дебют відбувся рік тому або пізніше. Вони підрахували, як дешевшають апарати, які працюють на операційній системі Android і iOS. Як виявилося, “розумні” телефони, що використовують безкоштовну оболонку, показали динаміку знецінювання майже вдвічі різку, ніж вироби, які виробляються в Купертіно. Так, апарати вартістю вище 700 доларів США за перший рік втрачають в ціні 45,18%, тоді як актуальний цього ж періоду iPhone подешевшає лише на 23,45%, а щоб знецінитися на 45,46%, йому потрібно проіснувати два роки.

Серед бюджетних же моделей прірву ще більш відчутна. Торішні новинки вже через 12 місяців продаються на вторинному ринку на 2/3 дешевше. Про це свідчать дані, зібрані компанією BankMyCell, що спеціалізується на перепродажі старих смартфонів. Що ж стосується Apple, американський бренд не випускає продукцію в бюджетному ціновому сегменті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут