На YouTube-каналі TechPP опублікували цікавий відеоролик, в якому нам демонструють процес розпакування розумних годин Xiaomi Mi Watch, а також подальше налаштування, синхронізацію годин зі смартфоном, вибір циферблатів, а також можливості нового гаджета-носимого.

Чому «проблемних»? Тому що сам директор по дизайну Xiaomi Рен Йі (Ren Yi) визнав, що у Xiaomi Mi Watch є певні проблеми, включаючи великі габарити і масу, обмежену платформою продуктивність, не дуже якісний звук і так далі.

Годинник працює управлінням операційної системи MIUI for Watch, яка є адаптованою версією оболонки MIUI для смартфонів Xiaomi і Redmi. З коробки Xiaomi Mi Watch отримали великий набір різноманітних програм, які рідко зустрічаються на розумних годинах. Є музичний плеєр для прослуховування музики без використання смартфона. Можна здійснювати голосові дзвінки без смартфона (eSIM), є відеоплеєр, розумний помічник.

Діагональ екрану становить 1,78 дюйма, серцем годин служить Qualcomm Snapdragon Wear 3100. Годинник доступні в декількох кольорах, крім того, ремінці дуже просто і швидко змінюються на нові. Корпус Xiaomi Mi Watch виконаний з нержавіючої сталі, а не з пластику. Цей носиться гаджет можна використовувати для управління всіма пристроями розумного будинку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут